NASZE BIURO

Biuro Domnb

DOM.NB Sp. z o.o. Sp.K.

rozpoczęła swą działalność na krakowskim rynku nieruchomości w 2010 roku i zrealizowała inwestycję z lokalami usługowymi i garażem poddziemnym przy ulicy Na Barciach 3 oraz inwestycje przy ulicy Bociana 3, a w trakcie przy ulicy Józefa Korzeniowskiego.

Firma powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej udziałowców w zakresie inwestowania w nieruchomości, prowadzenia firm o charakterze handlowym i produkcyjnym oraz realizacji inwestycji budowlanych. Na czele firmy stoi jednoosobowy Zarząd.

DOM.NB Sp. z o.o. Sp.K

preferuje realizowanie kameralnych inwestycji, zapewniając wysoką jakość i profesjonalizm gwarantując oczekiwany przez Klientów standard wykonania mieszkań. Poprzez wnikliwe przygotowanie projektów mieszkaniowych, stawiamy na jakość i funkcjonalność oferty i pragniemy w maksymalnym stopniu wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dzięki współpracy z zespołem doświadczonych i kreatywnych architektów otrzymujemy projekt nowoczesny łączący niebanalną architekturę z optymalnie rozplanowanymi mieszkaniami. Kluczem do sukcesu jest również współpraca ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi oraz monitorowanie prac na każdym etapie inwestycji.

Poprzez powyższe działania chcemy budować partnerskie i długoterminowe relacje z Klientami, by mieli pewność, że wybierając inwestycję naszej firmy dokonali trafnego wyboru.